FCR3WSJT-73-11R
MFR.Part #
FCR3WSJT-73-11R
JLCPCB Part #
C3563125
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS