FCR2WSJR-52-56R
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-56R
JLCPCB Part #
C3390876
Description
-55℃~+155℃ 2W 56Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS