FCR2WSJR-52-20R
MFR.Part #
FCR2WSJR-52-20R
JLCPCB Part #
C1759339
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 20Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS