FCR1WSJT-52-620R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FCR1WSJT-52-620R
JLCPCB Part #
C1375633
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 620Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS