CFR2WSJT-73-330K
MFR.Part #
CFR2WSJT-73-330K
JLCPCB Part #
C1383802
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 330kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS