CFR2WSJR-73-6K2
MFR.Part #
CFR2WSJR-73-6K2
JLCPCB Part #
C1758224
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS