CFR1WSJT-52-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR1WSJT-52-100K
JLCPCB Part #
C1373226
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS