CFR100JR-73-5M1
MFR.Part #
CFR100JR-73-5M1
JLCPCB Part #
C1757257
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.1MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS