CFR100JR-73-16K
MFR.Part #
CFR100JR-73-16K
JLCPCB Part #
C1754329
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS