CFR100JR-52-1K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-52-1K5
JLCPCB Part #
C1758510
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS