AT1206DRE0795K3L
MFR.Part #
AT1206DRE0795K3L
JLCPCB Part #
C2135169
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS