AT1206DRE07634RL
MFR.Part #
AT1206DRE07634RL
JLCPCB Part #
C4350407
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS