AT1206DRE0721KL
MFR.Part #
AT1206DRE0721KL
JLCPCB Part #
C4079165
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS