AT1206DRE07140KL
MFR.Part #
AT1206DRE07140KL
JLCPCB Part #
C2133165
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS