AT1206DRD0745R3L
MFR.Part #
AT1206DRD0745R3L
JLCPCB Part #
C858400
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS