AT1206DRD0735R7L
MFR.Part #
AT1206DRD0735R7L
JLCPCB Part #
C858348
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS