AT1206DRD0728KL
MFR.Part #
AT1206DRD0728KL
JLCPCB Part #
C858292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS