AT1206DRD07237KL
MFR.Part #
AT1206DRD07237KL
JLCPCB Part #
C858257
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS