AT1206DRD0719K6L
MFR.Part #
AT1206DRD0719K6L
JLCPCB Part #
C858198
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS