AT1206CRD0771R5L
MFR.Part #
AT1206CRD0771R5L
JLCPCB Part #
C858019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS