AT1206CRD0741R2L
MFR.Part #
AT1206CRD0741R2L
JLCPCB Part #
C857900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS