AT1206CRD0736K5L
MFR.Part #
AT1206CRD0736K5L
JLCPCB Part #
C857867
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS