AT1206CRD07267RL
MFR.Part #
AT1206CRD07267RL
JLCPCB Part #
C857795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS