AT1206CRD0722R6L
MFR.Part #
AT1206CRD0722R6L
JLCPCB Part #
C857771
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS