AT1206CRD0719R1L
MFR.Part #
AT1206CRD0719R1L
JLCPCB Part #
C857716
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS