AT1206CRD07158KL
MFR.Part #
AT1206CRD07158KL
JLCPCB Part #
C857674
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS