AT1206CRD0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206CRD0710KL
JLCPCB Part #
C857614
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS