AT1206BRD078K06L
MFR.Part #
AT1206BRD078K06L
JLCPCB Part #
C857577
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS