AT1206BRD07806KL
MFR.Part #
AT1206BRD07806KL
JLCPCB Part #
C857557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS