AT0805DRE07576RL
MFR.Part #
AT0805DRE07576RL
JLCPCB Part #
C4055164
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS