AT0805DRE07510RL
MFR.Part #
AT0805DRE07510RL
JLCPCB Part #
C4340997
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS