SR0603JR-7W470RL
MFR.Part #
SR0603JR-7W470RL
JLCPCB Part #
C6823592
Description
-55℃~+155℃ 200mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS