AT0805DRE0711K3L
MFR.Part #
AT0805DRE0711K3L
JLCPCB Part #
C4104989
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS