AT0805DRD077K68L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRD077K68L
JLCPCB Part #
C4187653
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS