AT0805DRD0752K3L
MFR.Part #
AT0805DRD0752K3L
JLCPCB Part #
C3937115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS