AT0805DRD0716R9L
MFR.Part #
AT0805DRD0716R9L
JLCPCB Part #
C2138821
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS