AT0805CRD076K34L
MFR.Part #
AT0805CRD076K34L
JLCPCB Part #
C1693716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS