AT0805CRD0759RL
MFR.Part #
AT0805CRD0759RL
JLCPCB Part #
C4108652
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS