AT0805CRD0733K2L
MFR.Part #
AT0805CRD0733K2L
JLCPCB Part #
C1694058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS