AT0805CRD071K37L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD071K37L
JLCPCB Part #
C4066130
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS