AT0805CRD0717R4L
MFR.Part #
AT0805CRD0717R4L
JLCPCB Part #
C2148699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS