AT0805CRD0714R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD0714R7L
JLCPCB Part #
C2148652
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS