AT0805CRD07133KL
MFR.Part #
AT0805CRD07133KL
JLCPCB Part #
C2148473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS