AT0603DRE07732RL
MFR.Part #
AT0603DRE07732RL
JLCPCB Part #
C3993535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS