AT0603DRE07619RL
MFR.Part #
AT0603DRE07619RL
JLCPCB Part #
C2106624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS