AT0603DRE0712R1L
MFR.Part #
AT0603DRE0712R1L
JLCPCB Part #
C2108219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS