AT0603DRD07845RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRD07845RL
JLCPCB Part #
C856418
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS