AT0603DRD0733KL
MFR.Part #
AT0603DRD0733KL
JLCPCB Part #
C856257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS