AT0603DRD072K32L
MFR.Part #
AT0603DRD072K32L
JLCPCB Part #
C856226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS