AT0603DRD07210RL
MFR.Part #
AT0603DRD07210RL
JLCPCB Part #
C856160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS